HRO tilbyr rask og nøyaktig eksport og import fortolling.

Vi kan utstede EUR.1 varesertifikater, opprinnelsesbevis og ATA-Carnet.  

Vi har medarbeidere med lang og spesiell kompetanse når det gjelder import/eksport klarering av kjøretøy, og vi har godkjent Tollager A og Tollager B.

Våre kunder kan motta importdeklarasjoner pr. e-post i det øyeblikket varene er klarert hos Tollvesenet og dermed ha full kontroll på sitt tollregnskap.

HRO er elektronisk tilknyttet Tollvesenet via TVINN og TET systemet, og vi er også tilknyttet det svenske Tullverket og kan tilby svenske eksport- og importdeklarasjoner fra vårt kontor i Halden/Svinesund.

Halden / Svinesundkontoret finner du i Svinesundparken (åpnet 1.4.2017).

Benytt gjerne vårt bestillingsskjema for tolldokumenter.

 

                                                                                                                            

AVDELING OSLO    Tlf: +47 22 79 41 00 / Fax: +47 22 179 41 20           

Åpningstider: Mandag-Fredag: 08-16

 

Karin Syversen

Avdelingsleder

Fortolling Chassis

Mobil:+47 40 62 11 53 
karin@hro.no

 

Snefrid H Tøien

Fortolling Chassis

Mobil: +47 909 33 618

snefrid@hro.no

 

Caroline Bjertnes

Fortolling Chassis

Tlf.: +47 406 22 040

caroline@hro.no

 

 

 

             

           

AVDELING HALDEN       Tlf: +47 40 55 12 30 / Fax: +47 69 21 41 89

Åpningstider: Mandag: 08-18, Tirsdag-Fredag: 08-20, Søndag: 08-16

Åpningstider juli: Mandag-Fredag: 8-18, Søndag: 8-16                      

Frøydis Skaug

Avdelingsleder

Mobil: +47 99 37 80 67

froydis@hro.no

           

Tommy Lennartsson

Salg og fortolling

Mobil:+47 45 25 66 85

tommy@hro.no

           

Hanne Bærkas-Buer           

Fortolling

Mobil:+47 97 89 72 70

 hanne@hro.no

 

Lars Lønaas

Fortolling

Mobil: +47 40610272

lars@hro.no

 

Beathe Bergstrøm

Fortolling

Mobil: +47 40470339

beathe@hro.no

 

Peter Nyroos

Fortolling

Mobil: +47 920 96 589

peter@hro.no 

 

Anita Bjørnstad

Fortolling

Mobil: +47 40  47 45 05

Anita@hro.no

 

Linda Aadahl

Fakturering

Mobil: +47 40 60 44 89

linda.aadahl@hro.no

 

     

         

 




 

WWW.TOLL.NO

Fortolling

Transittering - Temahefte
WWW.TOLL.NO

Transitt / T1-T2 / NCTS